Бумбо и "Чавдар" тръгнаха с победа в контролите
Автор: Administrator
Събота, 26 Юни 2010г. 13:37ч.

ПФК „Чавдар“ (Бяла Слатина) започна контролите през лятната си подготовка с победа.

Завърналият се в Западната „Б“ група тим победи с 2:1 съседите от „Ботев“ (Криводол).

Приятелската среща се игра в Бяла Слатина, а тя беше и първа за новото треньорско ръководство на домакините – Йордан Стойков и Петър Аджов.

Бумбо започна срещата с по-опитните играчи, които буквално развинтиха гостите от Криводол. Новото попълнение Камен Каменов, дошъл именно от „Ботев“, и записалия изключително силен сезон за „Чавдар“ - Светлин Савчев се разписаха по веднъж до почивката.

През втората част двамата треньори извършиха куп смени, като шанс беше даден на играчите, които са на проби в двата тима. Големият брой заменени футболисти повлия на играта и темпото съвсем очаквано спадна. До края на редовното време „Ботев“ все пак успя да вкара едно попадение чрез Тодор Чирпанов за крайното 2:1 за „Чавдар“.