"Чавдар" с първа загуба в контролите
Автор: Administrator
Четвъртък, 08 Юли 2010г. 09:53ч.

"Чавдар" (Бяла Слатина) записа първа загуба в контролните срещи.

Възпитаниците на Йордан Стойков отстъпиха на "Чавдар" (Етрополе) с 0:1 в Правец.

Белослатинци започнаха доста вяло срещата и оставиха инициативата на етрополци, които се възползваха и заслужено поведоха в резултата. Към края на първото полувреме Чавдар се събуди и опита да изравни, но гол така и не падна.

След почивката в игра се появиха Светлин Савчев и Цветозар Давидов, които раздвижиха халфовата линия и везните се обърнаха в полза на белослатинци. Хубав изстрел на Еди облиза страничната греда на Етрополе в средата на втората част, а до края на мача завърналият се в Западната „Б“ група тим можеше да изравни. Етрополе трудно минаваха центъра след почивката, но в защита играха доста организирано и не допуснаха гол.

Така „Чавдар“ (Бяла Слатина) загуби третата си проверка от началото на подготовката, като преди това победи на два пъти с по 2:1 „Ботев“ (Криводол). Следващата контрола е на 10 юли (събота) срещу „Спортист“ (Своге).