"Чавдар" изпоти "Монтана"
Автор: Administrator
Сряда, 21 Юли 2010г. 12:52ч.

„Чавдар“ (Бяла Слатина) отстъпи с 2:1 на елитния "Монтана" в приятелски двубой, който се игра  в Правец.

Преотстъпеният от "Левски" нападател Мирослав Антонов откри резултата с гол в 31-ата минута, при който резултат завърши първото полувреме.

В началото на втората част новото попълнение в редиците на белослатинци Любомир Чернев изравни от дузпа. Победата за "Монтана" донесе Венци Христов като отбелязаното попадение беше негово шесто в контролите. Иначе до края на мача бяха отменени две чисти попадения на "Чавдар" - на Чернев и Милен Тонев. Възпитаниците на Йордан Стойков играха като равен със подвизаващия се в "А" група съперник.

Преди срещата пък стана ясно, че от тима са освободени Иван Гемеджиев, Румен Иванов и Александър Митев.

В събота е последната проверка на „Чавдар“, на която ще бъде представен и отбора за новия сезон на феновете в Бяла Слатина. Спаринг-партньор на новака в Западната „Б“ група ще бъде юношеската формация до 19 годишна възраст на „Левски“ София.