„Чавдар“ прегоря в Сандански
Автор: Administrator
Събота, 07 Август 2010г. 21:56ч.

„Чавдар“ (Бяла Слатина) загуби гостуването си в Сандански на местния „Вихрен“ с минималното 0:1.

Въпреки поражението, белослатинци се представиха на ниво, но част от младите играчи в редиците на Йордан Стойков прегоряха.

През първата част и двата отбора играха много слабо и не създадоха опасни ситуации пред вратите на Христо Бахтерлиев и Ивайло Василев. След почивката играта леко живна. В 56-ата минута Чернев изскочи сам зад защитата на санданчани и единствено добрата намеса на Бахтарлиев предотврати сигурен гол. Десет минути по-късно Мартин Станкев центрира в наказателното поле на гостите и Мирослав Петров с глава от 3-4 метра откри. В 78-ата минута главният съдия Владимир Вълков показа червени картони на Цветелин Радев от „Вихрен“ и Любомир Чернев от „Чавдар“ за пререкания помежду им.

В самия край на мача Милен Тонев имаше възможност да изравни, но би над вратата.

„Доволен съм от момчетата. Двама-трима прегоряха и другата седмица ще са на пейката. Излизаме за разгром срещу „Пирин“ и продължаваме да атакуваме тройката“, заяви след мача президентът на тима Краси Костов.